Mitmesaja inimesega firma jõulupeost kuni paarikümne inimesega sünnipäevani, Kultuurikatlast kodutalu õueni, dekoreerime erinevates keskkondades ja mastaabiga sündmusi. Meie tugevuseks on põnevad stiilipeod ja kaunite, naiselike keskkondade loomine aga oleme dekoreerinud ka tumedama muusikaga sündmusi ja meeste sünnipäevi. Kirjelda meile paari märksõnaga oma soovi ja teeme sulle sobiva pakkumise.

Oled sündmuste korraldaja või dekoraator, restorani või klubi omanik või otsid hoopis põnevat dekoratsiooni enda koju, valmistame eritellimusel dekoratsioone. Õmbleme valmis erivärvides lipud, valmistame kunsttaimi, hiigelsuuri mänge, vineerist dekoratsioone.

Oled avamas uut baari või restorani, soovid kontoris töötajatele olemise mõnusamaks ja hubasemaks teha või jäid jänni kodu dekoreerimisega. Oleme ka nendel juhtudel abiks ja töötame koos sinuga välja just sellise keskkonna, mis vastab sinu soovidele.

Tahad korraldada Alice Imedemaal teemapidu aga pole dekoratsioone?  Soovid üllatada külalisi idamaise luksusega? Tahad viia sõbrad üheks ööks kosmosesse suuri planeete ja tähistaevast imetlema? Või vajad lihtsalt mõnda kangast või küünlajalgu? Rendime juba olemasolevaid dekoratsioone.